top of page

SERKAN ÖZTEN MİMARLIK, İstanbul, Türkiye'de konumlanan Mimarlık merkezli bir tasarım firmasıdır. Ana hedefimiz Mimarlıktan gelen deneyimimizi İç Mimarlık, Grafik&Websitesi Tasarımı ve Ürün Tasarımı konularında da kullanarak projeler üretmektir.

Render & Animasyon Stüdyo ürünlerimiz Mimari Projelerimizin sunum aşamasındaki hazırlıklarından gelen bilgi ve birikim ile oluşmaktadır.

Projelerimiz konsept tasarımları ve görselleri ile başlar, detaylandırılmaya başlanan çizimler ile ilerler ve gerekli ruhsat projesi/görüşmeleri çizimlerinin ardından uygulama projesi ile tamamlanır.

SERKAN ÖZTEN MİMARLIK, Konut Projelerinde Konsept, Avan, Ruhsat ve Uygulama Projelerine
odaklanmaktadır.Doğrudan veya toplu olarak dahil olduğu projelerde İlgili Belediye, Kamu ve Kurumlar ile çözüm sürecinde aktif rol alarak ilişki kurma ve devamında yer alır.

HAKKIMIZDA

842A2091 bw min.jpg

SERKAN ÖZTEN / Yüksek Mimar - M.Architect

SERKAN ÖZTEN MİMARLIK Kurucusu Serkan ÖZTEN 18 Haziran 1991 İstanbul doğumludur. 2013 senesinde Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümü mezuniyetinin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Yüksek Lisans Programını 2016 yılında tamamlamıştır. 2009 Yılından itibaren çeşitli yurtiçi ve yurtdışı atölye çalışmalarına katılarak eğitim hayatını tamamlamıştır. 2013 yılında başladığı Mimari Kariyerini çeşitli ofis ve şantiyelerde,Türkiye'nin önde gelen Mimari Bürolarında deneyim edinerek sürdürmüştür. 2021 yılında kurduğu SERKAN ÖZTEN MİMARLIK bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. 

bottom of page